Beren Saat Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeşilçam Usulü Öpüştük

Yeşilçam Usulü Öpüştük Empty Yeşilçam Usulü Öpüştük

Mesaj tarafından Cherry Salı Ocak 20, 2009 10:22 am

16 Aralık 2005 Cuma 13:20

YEŞİLÇAM USULÜ ÖPÜŞTÜK!
TÜRKİYE'NİN YILDIZLARI ADLI YARIŞMA PROGRAMINDA İKİNCİ OLDUKTAN SONRA ŞANSI AÇILAN BEREN SAAT, MAHSUN KIRMIZIGÜL'LE AŞKA SÜRGÜN DİZİSİNDE BAŞROL OYNAMAYA BAŞLADI.

Saat, dizideki öpüşme sahnesi için, "Eski Türk filmlerinde olduğu gibi öpüştük. Kamera hilelerini kullandık" dedi

Henüz 21 yaşında gencecik bir kadın oyuncu olmak için Ankara'dan İstanbul'a doğru yol alıyor. Şöhret olmak için binlerce kız arasından Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programına katılmaya hak kazanıyor. Program sırasında herkesin favorisi olmasına rağmen ikinci olan Beren Saat, yapımcıların dikkatini çekince bir anda ünlüler kervanına katılıyor. Mahsun Kırmızıgül'le "Aşka Sürgün" adlı dizide başrol oynayan Beren Saat, "Diziyle birlikte çok tanınan bir kişi oldum. Oyunculuk çok uzun bir yol. Bu yolda hızlı yürüdüğümün farkındayım. Doğrusunu söylemek gerekirse bazen bunalıyorum. Ama bunalıyorum deme lüksüne sahip değilim. Çünkü ben şanslıyım. Herkese böyle bir şey kısmet olmaz. Sonuçta oyuncu olmak için start verdim. Çok çalışıyorum. En büyük isteğim ise bir sinema filminde oynamak" diyor. Beren Saat, şimdilerde ailesiyle birlikte yaşadığı Ankara'nın ardından kendine İstanbul'da yerleşik bir düzen kurmanın telaşını yaşıyor. "İstanbul'a artık tam anlamıyla yerleştim. Caddebostan'da kendime bir ev tuttum. İki şehir arasında gidip gelmek çok yorucu oluyordu" diyen Saat, ilk kez ailesinden ayrı kaldığını ve onları çok özlediğini de dile getiriyor.

Her gün reklam filmi teklifi alıyorum
Beren Saat'in, dizide büyük aşk yaşadığı Mahsun Kırmızıgül ile öpüşme sahnesi çok konuşulmuştu. Saat, bu sahne için şu yorumu yaptı: "Öpüşmemiz tamamen Yeşilçam usulü oldu. Çeşitli kamera hileleriyle sahneyi çektik. Sonuçta bu bir dizi. Ama böyle bir sahne sinema filminde olsaydı elbette daha farklı olacaktı." Beren Saat "Mahsun Kırmızıgül oyunculuk konusunda size yardım ediyor mu?" sorumuza ise şu cevabı verdi: "Mahsun bana oyunculuk konusunda yardımcı oluyor diyemem. Bana bir şeyleri öğretebilmesi için oyunculuk hakkında yetkin olması gerekiyor. O anlamda bir alışverişimiz olmuyor. Oyunculuk konusunda sette çok şey öğrendim". Diziden sonra özellikle reklam filmlerinde oynaması için çok teklif gelen Beren Saat, sadece önemli bir firmanın reklam kampanyasında rol almak istiyor. Saat, "Nerdeyse her gün bir teklif geliyor. Fakat benim vaktim yok. Çekimler sürdüğü içinde kendimde köklü değişiklikler yapamam"
Cherry
Cherry
Admin
Admin

Ruh Hali : Yeşilçam Usulü Öpüştük 2v1sy20

Kişi sayfası
Rep Gücü:
Yeşilçam Usulü Öpüştük Left_bar_bleue10000/10000Yeşilçam Usulü Öpüştük Empty_bar_bleue  (10000/10000)

https://berensaat.forum.st