Beren Saat Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir kere aşık oldum

Bir kere aşık oldum Empty Bir kere aşık oldum

Mesaj tarafından Cherry Salı Ocak 20, 2009 7:57 pm

5 Ocak 2007 Cuma 08:19

'BİR KERE AŞIK OLDUM'
HATIRLA SEVGİLİ'NİN GÜZEL OYUNCUSU BEREN SAAT, DİZİDEKİ KADAR GÜZEL BİR AŞK YAŞADIĞINI SÖYLEDİ.

Rol aldığı 'Hatırla Sevgili' dizisinde gözükara bir aşığı oynayan Beren Saat, özel hayatında da böyle bir sevgi yaşadığını itiraf etti. 'Hayatımda bir kere aşık oldum' diyen Beren hala etkisinde.

Son günlerin en çok konuşulan dizisi 'Hatırla Sevgili'de Yasemin rolünde izlediğimiz Beren Saat, Cosmopolitan dergisine yeni projelerini ve aşk hakkındaki düşüncelerini anlattı.

* Sizce aşk ne demek? 'Karnımda kelebekler uçuşması' derim hep. Sonra koku galiba. Hayatımda bir kere aşık oldum ve hayatımın en güzel anıydı. İnsanın bütün hayata bakışı ve enerjisi değişiyor. Farklı birine dönüşüyorsun.

* Ünlü olmak zor mu? Hayır keyifli. Tabii ki, çok daha büyük starlarda mutlaka dayanılmaz durumlar vardır. İnsanlar boşuna aynalı, camlı arabalarda gezmiyorlar herhalde. Ama benim olduğum durumda gayet keyifli.

* Bir röportajda insanları rahatsız edecek roller oynamak istemediğinizi söylemişsiniz... Evet, çünkü insanlar televizyonda gördüklerine çok inanıyor. Her türlü rolü oynayabilirim, ama televizyon dizisinde istemiyorum. Çünkü o kimlik üzerinize yapışıyor. Bir fahişeyi oynayınca televizyonda, sokaktaki insanlar o role tepki veriyor. O zaman fotoğraf çekip, öpücük atmıyorlar ama başka bir şey yapıyorlar. Ben de bununla karşılaşmak istemiyorum.

* Kimin oyunculuğunu çok beğeniyorsunuz? Çok fazla oturup izlemiyorum. Oyunculuk anlamında kadınlardan ziyade erkekleri izleyerek besleniyorum. Çünkü çok kolay kapıyorum ve kadınları taklit etme ihtimalim çok daha yüksek.

* Sinema projesi var mı? Beklediğim bir şey var. Umuyorum ki, bu yıl olacak. Okuduğum bütün senaryolar içinde beni en çok heyecanlandıran roldü.

* Sizce güzel olmak ne demek? Kendinizi güzel buluyor musunuz? Aynaya baktığım zaman gördüğüm şeyden mutluyum. Güzel olmak sadece aynaya baktığında gördüğün şeyin güzel olması değil tabii ki. Dış güzelliğin başka şeylerle beslenmesi, altının dolu olması, bir de güzel olanın 'iyi' olması lazım. Oranları çok düzgün bir kadın ama bakışlarında bir tuhaflık varsa, kötü bir enerji veriyorsa, o kadın güzel biri değil sadece güzel bir vücuda sahip bir kadındır.

* Hayatta hiç yapamayacağınızı düşündüğünüz şey ne? Bir gün çocuk sahibi olursam onu bırakıp gitmem. Böyle bir şey bana imkansız gibi geliyor.
Cherry
Cherry
Admin
Admin

Ruh Hali : Bir kere aşık oldum 2v1sy20

Kişi sayfası
Rep Gücü:
Bir kere aşık oldum Left_bar_bleue10000/10000Bir kere aşık oldum Empty_bar_bleue  (10000/10000)

https://berensaat.forum.st