Beren Saat Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım

Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım Empty Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım

Mesaj tarafından Cherry Çarş. Ocak 21, 2009 12:41 pm

BİR SÜRE ÖNCE EKRANLARA VEDA EDEN SEVİLEN DİZİ HATIRLA SEVGİLİ’DE OYNAYAN BEREN SAAT, ’KENDİ ADIMA BÜYÜK BİR AŞK YAŞADIM’ DİYE KONUŞTU.

Şeffaf Oda programına konuk olan Beren Saat, çok zor koşullarda çekilen dizide zaman zaman 72 saate varan uykusuz günler geçirdiklerini söyledi.

Herşeye rağmen dizinin kendisi için çok önemli olduğunu da vurgulayan Beren Saat, '72 saat uyumadığım zaman oldu. Ama buna rağmen insanın vücudu her türlü acıyı tolere edebiliyor. Yeter ki o heyecanınız olsun. Ben kendi adıma Hatırla Sevgili’de büyük bir aşk yaşadım. Özellikle de projenin başlangıcında insan bu duyguları çok daha yüksek yaşıyor. O yüzden de herşeye değiyor geriye dönüp baktığımızda' diye konuştu.

Dizinin proje tasarımcısı olan ve aynı zamanda da yapımcılığını üstlenen Tomris Giritlioğlu da sete ilk gittiğinde başrol oyuncuları Cansel Elçin ile Beren Saat’in uykusuzluktan yüzlerinin sapsarı olduğunu söyleyerek 'Sabahlara kadar yorulmadan çalıştılar. İlk başlangıçta ben adaya gittiğimde Beren’le Cansel’i uzaktan bir gördüm ’yandık’ dedim. İkisi de sapsarıydı. Sanırım 3-4 gündür uykusuzdular' diyerek herkesin büyük bir özveriyle çalıştıklarının altını çizdi.
16 Haziran 2008 Pazartesi
Cherry
Cherry
Admin
Admin

Ruh Hali : Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım 2v1sy20

Kişi sayfası
Rep Gücü:
Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım Left_bar_bleue10000/10000Dizide Büyük Bir Aşk Yaşadım Empty_bar_bleue  (10000/10000)

https://berensaat.forum.st

- Similar topics